19 Nëntor 2023, 16:27

U përfolën për ndarje, Amadea zbulon çfarë ka ndodhur me të dhe Harisin

XING

U përfolën për ndarje, Amadea zbulon çfarë ka ndodhur

Amadea dhe Haris janë përfolur për ndarje ditët e fundit. Shkak u bë veprimi i Haris, i cili iku në Angli dhe fshiu postimet me Amadean.

Por ditën e djeshme Amadea ka vendosur të tregojë si qendron e vërteta. Ajo ka treguar se me Harisin kanë pasur një videocall, duke lënë të kuptohet se janë ende bashkë, por lidhjen po e jetojnë në distancë.