2 Gusht 2023, 14:45

Tried to keep it a secret, Marina Vjollca inadvertently shows her daughter's portrait for the first time

U përpoq ta mbante të fshehtë, Marina Vjollca tregon padashje portretin e të bijës për herë të parë

XING

U përpoq ta mbante të fshehtë, Marina Vjollca tregon padashje

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë treguar shumë hermetikë sa i përket vogëlushes së tyre. Fotot me Marget nuk kanë munguar, por çifti është kujdesur që deri më sot mos t'ja zbulojë portretin.

Por duket se moderatorja e ka thyer rregullin, duke ndarë me ndjekësit një imazh të vogëlushes kur ishte foshnje. Ajo postoi në Instagram një screenshot të një bisede të grupit familjar në WhatsApp, ku Marina Vjollca kishte vendosur si cover foton e Marget.

U përpoq ta mbante të fshehtë, Marina Vjollca tregon padashje