18 Shtator 2023, 20:15

Vitin e kaluar ishte në garë partneri i saj, konfirmohet konkurrentja e radhës në Dancing With The Stars

XING

Vitin e kaluar ishte në garë partneri i saj, konfirmohet konkurrentja

Spektakli "Dancing with the stars" nis së shpejti dhe çdo ditë po zbulohen konkurrentët që do të shohim të kërcejnë. Regjisorja Arnita Beqiraj është konkurrentja e radhës në spektaklin e kërcimit.

Ajo ka qëndruar gjithmonë pas kamerave, por DWTS e nxjerr për herë të parë para publikut. Balerini profesionist Eni do të jetë partneri i saj në këtë rrugëtim magjik.

Kujtojmë se gjatë sezonit të kaluar në garën e kërcimit ishte partneri i saj, Arbër Çepani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)