16 Shtator 2023, 13:38

Xhemi Shehu i mahnit të gjithë me paraqitjen e fundit

XING

Xhemi Shehu i mahnit të gjithë me paraqitjen e fundit

Xhemi Shehu është rikthyer në Instagram për të postuar disa foto të reja që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Moderatorja ka pozuar me një fustan saten të gjatë, me dy të çara anash dhe duket tepër elegante.

Xhemi Shehu i mahnit të gjithë me paraqitjen e fundit

Në pozat e postuara Xhemi shfaqet duke ecur teksa valëvit fustanin me një dorë dhe duket një divë. Komplimentat kanë qenë të pafundme për një nga moderatoret më të bukura të ekranit.

Xhemi Shehu i mahnit të gjithë me paraqitjen e fundit