26 Maj 2023, 19:41

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i ‘HOT’

XING

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

Siç u bë e ditur pak ditë më parë, xhirimet e sezonit të dytë të serialit “HOT” kanë përfunduar. Sot Ermali ka publikuar në rrjete sociale disa foto krah bashkëproducentit, regjisorit e kastit të aktorëve.

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

Ai ka shprehur mirënjohjen për të gjithë dhe ka njoftuar se “HOT 2” do të transmetohet në TV në muajin Tetor.

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

"Shumë i lumtur për përfundimin e xhirimeve të Serialit Hot sezoni 2.
Mirënjohje për Bashkëproducentin Dritan Huqin, Skenaristen e zemrës Klaudia Brahimaj, Regjisori i shkalluar Bjordi Mezinin, ekipin e çmendur të anormalëve dhe gjithë Sponsorat që mbështetën këtë projekt.
HOT 2 në tetor, në TV", ka shkruar Ermali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i

Është zyrtare: Ermal Mamaqi zbulon kur fillon sezoni i dytë i