15 Shtator 2023, 22:40

Zbulohen dy konkurrentë të tjerë të 'Dancing with the stars', të dy këngëtarë të njohur

XING

Zbulohen dy konkurrentë të tjerë të 'Dancing with the

Produksioni i “Dancing with the Stars” ka nisur të prezantojë emrat e konkurrentëve të këtij edicioni të dytë. Por ndërkohë disa emra po zbulohen edhe nga mediat.

Këngëtarja e njohur Fifi dhe Sardi Strugaj janë parë në ambientet e Top-Channel të shoqëruar nga balerinët e “Dancing with the Stars”. Sipas burimeve të “Kryefjala” të dy këngëtarët thuhet se do të jenë pjesë e programit të kërcimit.