27 Korrik 2023, 16:22

Zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana Vjollcës 'Love Island'

Zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana Vjollcës 'Love Island'

XING

Zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana

“Love Island” do të zhvillohet për herë të parë në Shqipëri në drejtimin e Luana Vjollcës. Është bërë me dije se ky emision do të fillojë në sezonin e ri televiziv në shtator ndonëse data fikse nuk dihet akoma.

E teksa gjithnjë e më shumë i afrohemi këtij muaji, kurioz jemi të gjithë për personazhet pjesëmarrës, nisur nga konkurrentët e tek juria. Sipas “Kryefjala”, në rolin e opinionistit pritet të jetë Alessio Aliaj, model dhe menaxher VIP-ash i cili prej vitesh jeton në Australi.

Zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana

Kujtojmë që pak kohë më parë, Luana udhëtoi drejt Australisë, ku mesa duket ka bërë takimet me Alesion.