18 Shtator 2022, 18:30

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova

XING

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova

Së shpejti në Klan Kosova do të nisë formati gjigant i "Big Brother VIP Kosova". Ekipi i këtij produksioni po shpalosin surprizat për publikun ditë pas dite dhe sot është zbuluar opinionisti. 

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova

Një nga karriget e panelit të opinionistëve është e rezervuar për një prej personazheve më të komentuara televizive, i njohur për komentet e tij pikante, Olti Curri. 

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova

“Influenca, kritikat dhe komentimet e tij kanë marrë gjithëherë vëmendjen më të madhe në rrjetet sociale, por tashmë këto veçori të tij do të jenë edhe pjesë e spektaklit që pritet të filloj këtë vjeshtë”, shkruhet në faqjen e “Big Brother VIP Kosova”.

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova

Kujtojmë që prezantuesë të formatit do jenë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

Zbulohet opinionisti i Big Brother VIP Kosova