11 Gusht 2019, 18:29

Sidrit Beaver shows the angelic portrait of his daughter for the first time

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin ëngjëllor të vajzës së tij

XING

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sidrit Bejleri dy muaj më parë u bë dje baba për herë të tretë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një vajzë dhe lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Sidriti duke postuar një foto ku shfaqej dora e vogëlushes.

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

"Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë", shkruante Sidriti.

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sot duke uruar Kurban Bajramin, Sidriti ka prezantuar me publikun vogëlushen me një foto familjare.

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

"Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë!", shkruan Sidriti.

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin

Sidrit Bejleri tregon për herë të parë portretin