5 Gusht 2019, 13:38

Sister-in-law, Meghan leaves out Kate's birthday party

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes Kate

XING

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Prej muajsh në mediat e huaja është komentuar gjatë për marrëdhënien mes Kate Midleton dhe Meghan Markle. Burime pranë familjes mbretërore kanë treguar se Katë dhe Meghan nuk shkojnë aspak mirë.

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Ditën e djeshme dukesha e Sussex, Meghan ka festuar 38 vjetorin e lindjes dhe nëpërmjet një postimi bashkëshorti i saj, Harry, e ka uruar publikisht. “Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e mrekullueshme. Faleminderit që më ke bërë pjesë të kësaj aventure”, shkruante ai.

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Siç është bërë e ditur, Meghan do të bëj një festë ditëlindje, mirëpo sipas ‘The Sun’ ka lënë jashtë saj kunatën Kate. Burime pranë saj kanë thënë se ajo nuk ka ndërmend ta ftojë Midleton në festën e saj pasi festa do të jetë shumë private dhe në të do të marrin pjesë vetëm Harry, vogëlushi dhe ndoshta nëna e saj.

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes

Sherr kunatash, Meghan lë jashtë festës së ditëlindjes