29 Qershor 2023, 14:55

Snow and Donald's surprise wedding, Romeo reveals the plans

Dasma surprizë e Borës dhe Donaldit, Romeo zbulon planet

XING

Dasma surprizë e Borës dhe Donaldit, Romeo zbulon planet

Është një prej çifteve më të dashur nga publiku, por a është një dasmë në planet e Borës dhe Donaldit?

Këtë përgjigje e ka dhënë Romeo teksa është intervistuar në “Pushime on Top” gjatë dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Aktori tha se u thotë shpesh Borës dhe Donaldit të bëjnë një dasmë dhe shpreson që t’ja bëjnë surprizë.

“Do vdisja po të shihja Donaldin dhe Borën duke u martuar. Unë iu them shpesh ‘Pse nuk e bëni një dasmë?’ Nuk e di nëse e kanë në plan, mua nuk po më dëgjojnë. Ndoshta ma bëjnë surprizë”, tha Romeo.