28 Qershor 2023, 20:33

Soon to be married, Mozzik poses with his new partner

Do martohen së shpejti, Mozzik pozon me partneren e re

XING

Do martohen së shpejti, Mozzik pozon me partneren e re

Pak ditë më parë Mozzik mori vëmendjen me një status ku shprehej se këtë verë mund të martohet, madje dhe të bëhet baba për herë të dytë. Ai foli dhe për partneren duke thënë se ka mbi 2 milion ndjekës në Instagram, e mesa dukej reperi nuk po tallej.(Lexo këtu)

Ditën e sotme Mozzik ka publikuar në Instastory një foto ku shihet dora e tij dhe dora e një vajze. Ai uruar Bajramin dhe ka shtuar se kanë ngelur pak ditë nga dasma.

”Urime Bajrami. Edhe do ditë pe shtyjmë pa unaza”, ka shkruar Mozzik.

Do martohen së shpejti, Mozzik pozon me partneren e re