12 Gusht 2018, 10:48

Special: Lions and Sarah celebrate in Lori hoxha's marriage

E veçantë: Ledionin dhe Sarën i celebron në martesë Lori Hoxha

XING

E veçantë: Ledionin dhe Sarën i celebron në martesë

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Como të Italisë dasma e shumëpërfolur e Ledionit dhe Sarës, një dasmë ku privatësia u ruajt në maksimum megjithatë të pranishmit arritën të shkrepnin disa foto që u bënë menjëherë publike në media.

E veçantë: Ledionin dhe Sarën i celebron në martesë

Një detaj i veçantë i dasmës së Ledionit dhe Sarës ishte fakti që çifti u celebruan nga Lori e cila ka lexuar aktin martesor. Siç shihet në foto Lori shfaqet e veshur me një fustan të bardhë me pupla dhe shumë e emocionuar që po marton motrën e vogël.

E veçantë: Ledionin dhe Sarën i celebron në martesë