8 Gusht 2019, 11:39

Stress is photographed on the hotel bed, revealed with whom she is spending her vacation after separating from Casey

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon pushimet pas ndarjes nga Keisi

XING

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga Shqipëria dhe u kthye në Kanada. Ndërsa Stresi ka nisur pushimet dhe ndodhet në Vlorë.

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Ai ka postuar foto nga hoteli teksa relaksohet në shtrat duke dëgjuar këngën e tij të re.

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Reperi ka postuar edhe foto nga pushina duke zbuluar se pushimet po i kalon me miqtë e tij më të mirë.

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Në një tjetër postim, Stresi ka zbuluar se në Vlorë do realizojë edhe videoklipin e ri. Reperi filmon makinat luksoze e fton fansat t'i bashkohen për xhirimet e videoklipit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi) on

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon

Stresi filmohet në shtratin e hotelit, zbulohet me kë po i kalon