4 Qershor 2023, 21:48

Strong emotions, Klea tears up on the wedding day

Emocione të forta, Klea përlotet në ditën e dasmës

XING

Emocione të forta, Klea përlotet në ditën e dasmës

Klea dhe Elgiti po kurorëzojnë mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre në martesë. Dasma e çiftit po mbahet në Himarë teksa ka shumë të ftuar edhe nga bota e showbizit.

Klea shkëlqen me fustanin e nusërisë dhe të gjithë sytë janë tek ajo. Madje në një moment një nga të ftuarit e ka filmuar Klean teksa përlotet mes emocioneve të forta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)