13 Gusht 2018, 16:35

Suddenly at an Albanian wedding, the bride gets the fuck off (Video)

Incident në një dasmë shqiptare, nuses i merr flakë fustani (Video)

XING

Incident në një dasmë shqiptare, nuses i merr flakë fustani

Një video nga një dasmë shqiptare po përhapet me shpejtësi në rrjete sociale. Në të shihet momenti kur nusja dhe dhëndri hyjnë në dasmë midis të ftuarve dhe fishekzjarreve të vendosura në tokë të cilat shkaktojnë një incident të madh. Nuses i digjet fustani, por ajo fillimisht nuk e vë re dhe vazhdon të ecë teksa përshëndet të ftuarit. Kur flaka fillon të përhapet me shpejtësi, të gjithë sulen në panik për ta shuar, ndër ta edhe dhëndri. Rasti ka ndodhur në një dasmë në Kosovë. Shikoni videon e mëposhtme.