4 Qershor 2023, 23:15

Super atmosphere, view from Klea and Elgit's wedding

Super atmosferë, pamje nga dasma e Kleas dhe Elgitit

XING

Super atmosferë, pamje nga dasma e Kleas dhe Elgitit

Klea dhe Elgiti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Çifti ka mbajtur një dasmë madhështore mbrëmjen e sotme në Himarë.

Xing ju sjell një video nga festa ku shihet një super atmosferë, ku Klea dhe Elgiti kanë kërcyer ndërsa i rrethonin një grup që i bien tupanave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)