13 Qershor 2023, 11:19

Super surprise: Ledion Liço receives the most beautiful birthday present from Sara and the children

Super surprizë: Ledion Liço merr dhuratën më të bukur nga Sara dhe fëmijët për ditëlindje

XING

Super surprizë: Ledion Liço merr dhuratën më të bukur

Ledion Liço feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Sara Hoxha dhe fëmijët e kanë surprizuar Ledionin me një tortë e cila mban numrin 37 dhe një tabelë ku shkruhet: “Heroi i preferuar”.

Super surprizë: Ledion Liço merr dhuratën më të bukur

“Gëzuar ditëlindjen, jam mirënjohëse për ty”, shkruan Sara krah një fotoje të Ledionit realizuar në ditën e tyre të dasmës.

Super surprizë: Ledion Liço merr dhuratën më të bukur

Kujtojmë që Sara dhe Ledioni janë prindër të tre fëmijëve: dy djemve London dhe Roman dhe vajzës Ruya.