9 Gusht 2019, 15:05

Taking sunlight, Rama and Linda are photographed on the beach

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

XING

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Kryeministri Edi Rama me bashkëshorten Linda dhe vogëlushin e tyre, Zahon kanë nisur pushimet. Rama i cili është shumë aktiv në rrjete sociale, ka postuar foto nga këto pushime herë me djalin e herë me bashkëshorten.

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Në foton e fundit, çifti shfaqen duke marrë rreze dielli, të relaksuar në breg të detit ndërsa Zaho duke notuar.

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Pak ditë më parë Rama postoi edhe një foto tjetër ku shfaqej duke e mbajtur Zahon në supe.

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh

Duke marrë rreze dielli, Rama dhe Linda fotografohen në plazh