10 Gusht 2019, 12:15

Tayna and Era Istrefi challenge each other, who has the most beautiful offspring

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka të pasmet më të bukura

XING

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi, të dyja shumë të pëlqyera nga publiku, të suksesshme dhe këngët e tyre janë hite, por mes tyre së fundmi ka nisur një garë e heshtur në rrjete sociale.

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Dy bukuroshet, njëra nga Prishtina e tjetra nga Prizreni postuan dje foto nga pushimet ku në sy binin te pasmet.

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Era nga Mykonos ku po i kalon pushimet momentalisht ndërsa Tayna me një foto të vjetër nga Tajlanda, aty ku kaloi pushimet para disa muajsh.

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

"Më riktheni këtu", shkruan Tayna në foton ku shfaqet duke pozuar me pamje nga deti dhe me varkat e ankoruara në breg.

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Ndërsa Era shkruan: "Vajzat duan vetëm diell", në fotot ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës.

 

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka

Tayna dhe Era Istrefi në sfidë me njëra-tjetrën, kush i ka