10 Gusht 2018, 15:06

Terrible / Elder pedophile touches little girl in the middle of the road (Video)

E tmerrshme/ Plaku pedofil prek vajzën e vogël në mes të rrugës (Video)

XING

E tmerrshme/ Plaku pedofil prek vajzën e vogël në mes të

Po qarkullon me shpejtësi në rrjete sociale ditën e sotme një video e një plaku pedofil. Ngjarja është filmuar në Gjilan ku plaku shihet duke ecur në rrugë dhe kur para i dalin dy vajza të vogla, ai zgjat dorën dhe prek njërën prej tyre në gjoks.

E tmerrshme/ Plaku pedofil prek vajzën e vogël në mes të

Ajo kthen kokën, por më pas vazhdon rrugën ndërsa plaku siç raporton "Gazeta Express" është parë edhe duke u masturbuar në një cep të rrugës.

Qytetarët në Gjilan janë shprehur shumë të shqetësuar që ky plak endet rrugëve prek vajzat e vogla dhe bën veprime të turpshme në publik.