16 Qershor 2023, 12:55

Thanks to Xemi's photo, we saw a little of the place where Arbana's wedding will be held

Falë fotos së Xhemit pamë pak nga vendi ku do mbahet dasma e Arbanës

XING

Falë fotos së Xhemit pamë pak nga vendi ku do mbahet dasma e

Arbana dhe Eduarti do të mbajnë mbrëmjen e të shtunës dasmën e shumëpritur për të cilën po flitet prej kaq shumë ditësh. Çifti do festojnë në privatësi të plotë dhe i kanë kërkuar të ftuarve të mos publikojnë asnjë foto apo video.

Një nga të ftuarat do jetë sigurisht edhe mikesha e ngushtë e Arbanës, Xhemi, e cila ka mbërritur sot në Toskanë.

Arbana ka postuar një foto të Xhemit teksa në sfond shihet edhe ambienti ku do mbahet dasma ndërsa vajzat po diskutojnë detajet e fundit.

Falë fotos së Xhemit pamë pak nga vendi ku do mbahet dasma e