3 Gusht 2018, 13:08

That's what he did with the infant daughter of the judge before suicide

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur gruaja e gjyqtarit para se të vetëvritej

XING

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur

Ditën e djeshme i gjithë opinioni publik u shokua pas ngjarjes tragjike që ndodhi në mes të Tiranës, ku bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj u hodh nga kati i 8-të i pallatit duke i dhënë fund jetës.

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur

Nga detajet e para të ngjarjes mësohet se 37-vjeçarja, Enkeleda Hallunaj ishte e vetme në shtëpi në momentin që ka kryer vetëvrasjen. Ndërkohë që rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, sot janë zbuluar më shumë detaje nga kjo ngjarje.

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur

Sipas ‘Panorama’ mësohet se pak momente para se ajo t’i jepte fund jetës ka qenë me të bijën e mitur. Sipas burimeve 37-vjeçarja e ka dërguar të bijën tek prindërit dhe është rikthyer në banesën e saj që sipas të dhënave thuhet se do të merrte mjekimin e përditshëm, pasi vuante nga një sëmundje.

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur

Pas kësaj ajo në rrethana që ende nuk dihen është hedhur nga ballkoni dhe ka mbetur e vdekur. Ndërsa bashkëshorti i saj Dritan Hallunaj mësohet se ka qenë në një vizitë në Shkodër në momentin e ngjarjes tragjike.

Prekëse/ Ja çfarë bëri me të bijën e mitur