29 Gusht 2018, 18:35

The 7th birthday, Zaimina covers Khloen with expensive gifts

7-mujori i lindjes, Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta

XING

7-mujori i lindjes, Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta

7-muaj më parë, këngëtarja Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Khloe, të cilën e publikon herë pas here në profilin e saj në Instagram.

7-mujori i lindjes, Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta

Ditën e sotme, Khloe ka festuar 7-mujorin e lindjes dhe mamaja e saj e ka mbushur me dhurata të shtrenjta.

7-mujori i lindjes, Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta

Zaimina e ka fotografuar të bijën teksa qëndron e kthyer mbi shpinë dhe krah saj ndodhet një çantë e madhe dhe një palë këpucë të vogla Gucci, që janë dhuratë e 7-mujorit të Khloes.

7-mujori i lindjes, Zaimina e mbulon Khloen me dhurata të shtrenjta