14 Gusht 2018, 17:40

The Albanian dance in the middle of the luxury hotel in Italy, comes out of the wedding of Sarah and Ledioni

Valle shqiptare në mes të Como-s, del video nga dasma e Sarës dhe Ledionit

XING

Valle shqiptare në mes të Como-s, del video nga dasma e Sarës dhe

Tre ditë më parë Ledion Liço dhe Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë me një dasmë madhështore që u komentua në të gjitha mediat. Ndonëse çifti zgjodhi që privatësia të ruhej në maksimum, fotot nga dasma u përhapën me shpejtësi.

Valle shqiptare në mes të Como-s, del video nga dasma e Sarës dhe

Ditën e sotme "Iconstyle" ka publikuar një video të xhiruar në dasmën e Sarës dhe Ledionit që u zhvillua në një hotel super luksoz në Como të Italisë. Në video shihen të ftuarit duke kërcyer me atmosferën e krijuar nga Artjola Toska me valle dhe muzikë popullore shqiptare.