8 Gusht 2018, 23:17

The Albanian model leaves it, it is filmed on the sea by carrying out its personal needs

Modelja shqiptare lë nam, filmohet në det duke kryer nevojat personale

XING

Modelja shqiptare lë nam, filmohet në det duke kryer nevojat personale

Modelja shumë e ndjekur në "Instagram", Emina Çunmulaj njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe këtë e ka treguar edhe me videon e fundit që i ka bërë të gjithë të qeshin.

Modelja shqiptare lë nam, filmohet në det duke kryer nevojat personale

Emina është me pushime në Bahamas dhe nga atje ka postuar një video ku vëllai e kap në 'flagrancë'.

Modelja shqiptare lë nam, filmohet në det duke kryer nevojat personale

Emina shfaqet në breg të detit duke fërkuar këmbët me gurë e duke bërë kështu një 'manikyr-pedikyr’ natyral. Teksa vëllai e filmon, Emina qesh dhe vazhdon punën pa ndrojtje se të tjerë do e shohin. Video ka shkaktuar shumë të qeshura tek përdoruesit e rrjeteve sociale, megjithatë ka pasur edhe kritikues që nuk e kanë pëlqyer këtë veprim të modeles.

 

A post shared by Prive.al (@prive.al) on