30 Janar 2022, 11:44

The Albanian singer defies the cold and poses in a bikini in the snow

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin dhe pozon me bikini mes dëborës

XING

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin dhe pozon me bikini mes

Prej disa vitesh tashmë, këngëtarja shqiptare Flaka Krelani është zhvendosur në Amerikë, por nuk harron kurrë të postojë poza të ndryshme dhe provokuese, ashtu si edhe këtë herë.

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin dhe pozon me bikini mes

Flaka ka mahnitur me imazhet e fundit, në të cilat ka sfiduar temperaturat e ulëta teksa pozon e veshur me bikini në mes të dëborës. Këngëtarja shihet e veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë dhe një palë çizme, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta.

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin dhe pozon me bikini mes

“Do të jetë stuhi nesër”, ka shkruar Flaka në mbishkrimin e fotografive.

Këngëtarja shqiptare sfidon të ftohtin dhe pozon me bikini mes