26 Gusht 2018, 14:50

The Albanian singer enters history, the first woman to lead the world's charts

Këngëtarja shqiptare hyn në histori, e para femër që kryeson në listat e botës

XING

Këngëtarja shqiptare hyn në histori, e para femër që

Këngëtarja e njohur e hiteve "New rules", "One kiss", "Be the one" etj, Dua Lipa, është një prej femrave më të komentuara e më të ndjekura në të gjithë botën.

Këngëtarja shqiptare hyn në histori, e para femër që

Ajo na ka bërë të gjithëve krenarë dhe së fundmi na ka gëzuar akoma më shumë kur ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur se me sukseset e saj ka hyrë në histori.

Këngëtarja shqiptare hyn në histori, e para femër që

Dua është femra e parë dhe e vetme që kryeson në Spotify me katër këngë, gjë e cila nuk ka ndodhur asnjëherë më parë. 

Këngëtarja shqiptare hyn në histori, e para femër që