22 Gusht 2018, 22:26

The Albanian singer introduces the girlfriend, the video that she makes will let you go

Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën, video ku bën twerk do t'ju lërë gojëhapur

XING

Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën, video ku bën

Këngëtari i hiteve "Zemër e thyme", "Fishekzjarre" etj, Gent Fatali i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij ditën e sotme teksa ka postuar një video ku prezanton 'të dashurën'.

Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën, video ku bën

Ai shfaqet në rrugë me një plakë me shkop në dorë, e cila kërcen bashkë me Gentin dhe të dy fillojnë të qeshin.

Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën, video ku bën

"Më në fund vendosa t'jua prezantoj të dashurën time. A po ju pëlqen? Të dua baby. Ps: Mos xhelozoni që po bën twerk me mirë se ju."- ka shkruar me humor Genti në postimin e tij, që ka shkaktuar menjëherë të qeshura tek ndjekësit.