4 Gusht 2018, 01:08

The Albanian singer is filmed jumping to the tube in a strip club

Këngëtarja shqiptare filmohet duke kërcyer tek tubi në një strip club

XING

Këngëtarja shqiptare filmohet duke kërcyer tek tubi në

Këngëtarja e hitit "Mos u nal", Baby G po bën shumë bujë kohët e fundit si me videoklipet e saj ashtu edhe me postimet në rrjete sociale. Pas setit fotografik ku shfaqej me robdeshambër dhe peshqir, Baby G këtë herë po përgatitet për të sjellë një klip. Emisioni "Elite show", ka filmuar këngëtaren teksa xhiron skenat e videoklipit të ri në një strip club.

Këngëtarja shqiptare filmohet duke kërcyer tek tubi në

Nga pamjet duket se Baby G do të vijë shumë seksi me këtë klip teksa shfaqet duke kërcyer tek tubi e veshur me një body gri me xixa dhe flokët bjonde kaçurrela.

Këngëtarja shqiptare filmohet duke kërcyer tek tubi në

Këngëtarja nuk ka zbuluar më shumë mbi klipin, as titullin dhe as datën e publikimit, por janë dashur vetëm këto pamje që të nxitet kureshtja e publikut. Ndiqni në videon më poshtë pak nga kërcimi i Baby G.