15 Qershor 2023, 22:30

The baby is born, Al Pacino becomes a father for the fourth time

Vjen në jetë foshnja, Al Pacino bëhet baba për herë të katërt

XING

Vjen në jetë foshnja, Al Pacino bëhet baba për herë

Al Pacino është bërë baba për herë të katërt në moshën 83 vjeçare. Partnerja e tij, Noor Alfallah, 29 vjeç ka sjellë në jetë një fëmijë, ndërsa gjinia nuk dihet ende.

Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë dyshes për "TMZ". Mësohet se Noor dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe ylli i "Godfather" është shumë i lumtur.

“Është shumë e veçantë”, tha Al Pacino pak ditë më parë në një video të siguruar nga Daily Mail. “Ka qenë gjithmonë. Unë kam shumë fëmijë. Por kjo është vërtet e veçantë që vjen në këtë kohë.”