21 Gusht 2019, 09:14

The cause is revealed, which is why problems began in the relationship between Romeo and Jonida Maliqi

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida Maliqit

XING

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Pak ditë më parë në media u përfol se kishin nisur problemet për lidhjen e aktorit të njohur të humorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi. Dyshja ndonëse kurrë nuk folën publikisht për romancën e tyre janë kapur shumë herë mat në moment private.

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Mirëpo, ata po i kalojnë pushimet të ndarë dhe disa postime në Instastory kanë ngritur aludimet se mes tyre kanë nisur probleme.

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

“Numëro bekimet e tua, jo problemet që ke", shkruante në postimin e saj Jonida. Pak pas këtij postimi, Romeo publikoi një status ku shkruante: "Lerja në dorë Zotit dhe shko të flesh".

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Sipas ‘Dosja.al’ burime pranë çiftit kanë zbuluar se mes tyre ka hyrë xhelozia. Nuk dihet shkaku i xhelozisë, por në rrjetet sociale ata ende e ndjekin njëri-tjetrin dhe Romeo vazhdimisht i pëlqen postimet e këngëtares.

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida

Zbulohet shkaku, ja pse nisën problemet në lidhjen e Romeos dhe Jonida