20 Gusht 2019, 10:05

The connection between Flor and Fifi is not over, here is the detail that revealed them

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori zbuluar

XING

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Muaj më parë, këngëtarja Fifi dhe kantautorit Flor Mumajesi u komentuan gjatë në media pasi u aludua se mes tyre kishte një romancë. Dyshja u pa shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe fotot nga vendet e njëjta lanë të kuptohej se janë bashkë.

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Mirëpo, prej disa muajsh Flori është larguar nga rrjetet sociale dhe ka ndërprerë të gjitha koncertet dhe ende nuk dihet se çfarë po ndodh me të. Por aludimet se mes tij dhe Fifit ka një lidhje nuk kanë marrë fund.

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Së fundmi, Fifi i është përgjigjur pyetjeve në Instastory dhe njëri prej fansave e ka pyetur: “Flori për ty është?”, ndërkohë që Fifi ja ka kthyer:  “Ah me e dit ti…”

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Më pas një fans tjetër i shkruan: “Kujt i beson më shumë në këtë botë me sy mbyllur dhe nuk ke frikë se të tradhëton jashtë familjes?”, ndërkohë që Fifi i thotë: “Është vetëm një njeri, po s’po ua them emrin se bëhet e madhe”, ka thënë ajo duke lënë të kuptohet se i beson vetëm Florit.

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori

Lidhja e Florit dhe Fifit nuk ka marrë fund, ja detaji që i nxori