10 Gusht 2018, 15:10

The father killed his mother and sister, the boy scoffed at what he says about Valbona

Babai i vrau nënën dhe motrën, djali përlot me fjalët që thotë për Valbonën

XING

Babai i vrau nënën dhe motrën, djali përlot me fjalët

Ditën e sotme në Kosovë është organizuar një marshim për Valbona Ndrecaj dhe vajzës së saj 9-vjeçare që u vranë barbarisht nga  ish-bashkëshorti i saj Pjetër Ndrecaj.

Babai i vrau nënën dhe motrën, djali përlot me fjalët

Në këtë marshim që ishte organizuar nga  ‘Rrjeti i grave të Kosovës’ kanë qenë të pranishme dhe ish presidentja e vendit Atifete Jahjaga dhe deputetja Mimoza Kusari Lila.

Babai i vrau nënën dhe motrën, djali përlot me fjalët

Të gjitha gratë kanë kërkuar drejtësi për të ndjerën dhe mbanin në duar pankarta që shkruanin  ‘Reagoni në kohë’. Ndërkohë që të pranishëm kanë qenë edhe fëmijët e të ndjerës që kishin veshur disa bluze me fotografin e motrës dhe disa pankarta ku i tregonin Valbonës se sa  e duan shumë.

Burimi:Gazeta Express

Babai i vrau nënën dhe motrën, djali përlot me fjalët