20 Gusht 2019, 12:42

The first time pregnant 'Duplex' cowboy, this video reveals the secret

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të parë, kjo video i nxjerr sekretin

XING

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Esmeralda Metkaj e njohur për të gjithë si Cubi është bërë mjaft e njohur për publikun shqiptar që pas pjesëmarrjes së saj në spektaklin “Apartamenti 2Xl” dhe më pas “Duplex”. Cubi është treguar mjaft diskrete për jetën e saj personale dhe rrallëherë është folur për lidhjen e saj.

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video dhe së fundmi nëpërmjet një videoje ka ngritur dyshimet se është në pritje të fëmijës së parë.

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Aktorja ka publikuar një video ku shihet me një fustan të gjatë dhe të gjërë dhe pranë saj ka shkruar: “Me shuuumë gjëra të reja këtë sezon. Një prej tyre unë me fustan të gjërë dhe të gjatë”, duke e shoqëruar përshkrimin me disa emoji me zemra.  Ka mjaftuar kjo dhe në të gjitha mediat kanë nisur aludimet se Cubi është shtatzënë dhe kjo është arsyeja që do vishet me fustane të gjëra këtë sezon.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cubi (@cubimetkaj) on

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të

Cubi e ‘Duplex’ shtatzënë për herë të