26 Qershor 2023, 11:12

The former BBV resident who will star in Luiz and Olta's film is revealed

Zbulohet ish-banorja e BBV që do luajë në filmin e Luizit dhe Oltës

XING

Zbulohet ish-banorja e BBV që do luajë në filmin e Luizit dhe

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari do të jenë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”. Ky film do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët.

Por pjesë e filmit do jetë edhe një ish-banore e Big Brother VIP. Bëhet fjalë për Dea Mishel, e cila po i rikthehet aktrimit pas kaq kohësh.

Zbulohet ish-banorja e BBV që do luajë në filmin e Luizit dhe

Kujtojmë se karriera e saj në televizion filloi me rolin e saj të parë në serialin e njohur “Hostel”.