15 Qershor 2023, 11:50

The former resident of Big Brother Albania will become a father for the first time

Ish-banori i Big Brother Albania do bëhet baba për herë të parë

XING

Ish-banori i Big Brother Albania do bëhet baba për herë të

Një lajm të bukur ka dhënë sot një prej ish-banorëve të Big Brother VIP Albania 6. Bëhet fjalë për Vigan Shehun, i cili do bëhet baba për herë të parë.

Ish-banori i Big Brother Albania do bëhet baba për herë të

Vigani ka publikuar disa foto me partneren, e cila shihet me barkun e rrumbullakosur.

Ish-banori i Big Brother Albania do bëhet baba për herë të

Partnerja e Viganit quhet Alina dhe është nga Moldavia. 

Çifti nuk e ka zbuluar ende gjininë e bebit.

Ish-banori i Big Brother Albania do bëhet baba për herë të