31 Gusht 2018, 15:35

The girl of the Albanian deputy shows the bombastic backs with the bikini, men flee the brain

Vajza e deputetes shqiptare tregon të pasmet me bikini, meshkujve u ikën truri

XING

Vajza e deputetes shqiptare tregon të pasmet me bikini, meshkujve u

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Dedës, Ada njihet tashmë nga të gjithë dhe është bërë e famshme për shkak të fotove super seksi që poston në rrjete sociale. Modelja e shumë komentuar në showbiz, nuk ngurron t'i ekspozojë format trupore e kështu ka ndodhur edhe sot.

Vajza e deputetes shqiptare tregon të pasmet me bikini, meshkujve u

20-vjeçarja ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet e veshur me bikini. E ulur në një hamak, në sy bien të pasmet bombastike të modeles.

Vajza e deputetes shqiptare tregon të pasmet me bikini, meshkujve u

Ada shkruan "Bye bye summer", teksa ndjekësit menjëherë e kanë komplimentuar. 

Vajza e deputetes shqiptare tregon të pasmet me bikini, meshkujve u