16 Gusht 2019, 17:13

The guys are held in vain for the strong, Oriola with this video let them down too

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë video i lë shumë anash

XING

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat me linjat më perfekte trupore. Ajo vazhdimisht poston foto në profilin e saj të instagramit e çdo herë shfaqet më tërheqëse se kurrë.

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë

Mirëpo së fundmi modelja ka postuar një video krejt tjetër nga ç'poston vazhdimisht. Videoja është bërë në Spanjë, gjatë pushimeve me miqtë, dhe Oriola shfaqet duke bërë boks.

Vimeo.

Modelja gjuan me gjithë fuqinë që ka dhe nga shifra e makinerisë së boksit, është e qartë që ka shumë.

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë

Djemtë kot mbahen për të fortë, Oriola me këtë