24 Gusht 2018, 12:43

The husband's daughter celebrates her birthday, see what Zajmina Vasjari has done for her

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë Zajmina Vasjari për të

XING

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë

Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë që së bashku me partnerin, Klodian Asllanin, vendosën ta pagëzonin me emrin Khloe.

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë

Mirëpo, Khloe nuk është vajza e vetme e partnerit të saj. Vogëlushja Kristel, e ardhur në jetë nga një marrëdhënie e mëparshme e Klodit ka festuar disa orë më parë ditëlindjen dhe Zaimina ishte e pranishme në festën e saj.

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë

Ajo publikoi në Instastory një foto të vajzës së burrit, e cila shfaqej përpara tortës me qirinj e fishekzjarre.

"Gëzuar ditëlindjen princeshë."- kishte shkruar Zaimina në postimin ku etiketonte vogëlushen.

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë

Vajza e burrit feston ditëlindjen, shihni ç'ka bërë