4 Qershor 2023, 19:41

The images are released: Klea Huta shines in her wedding dress

Dalin pamjet: Klea Huta shkëlqen me fustanin e nusërisë

XING

Dalin pamjet: Klea Huta shkëlqen me fustanin e nusërisë

Klea dhe Elgiti do të kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me martesë. Dasma po mbahet në Livadh, Himarë dhe menjëherë kanë nisur të publikohen videot e para. Klea shkëlqen e veshur me fustanin e nusërisë. 

Ajo ka zgjedhur një model fustani sirenë dhe duket tejet elegante.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Ndërkohë Elgiti ka zgjedhur një kostum ngjyrë bezhë.

Dalin pamjet: Klea Huta shkëlqen me fustanin e nusërisë