15 Gusht 2018, 23:55

The man betrayed him, the woman reveals it after this photo that the lover posted on Instagram

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja postoi në Instagram

XING

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja

Një grua ruse ka zbuluar tradhtinë e bashkëshortit pas kësaj fotoje që dashnorja e tij kishte postuar në Instagram. Yulia tha për mediat ruse se një mëngjes po shihte fotot në Instagram kur papritmas foto e postuar nga një vajzë i ishte dukur shumë e njohur pasi është shkrepur nga dhoma e saj e gjumit.

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja

"Nuk po kërkoja për ndonjë gjë. Ishte një mëngjes normal. Si çdo person edhe unë po shikoja fotot në Instagram dhe papritur pashë këtë foto me pamje nga dhoma ime e gjumit. Pashë që kjo femër dhe unë kishim shumë ndjekës të njëjtë, kisha hapur disa herë profilin e saj dhe gjeta edhe foto të burrit tim", është shprehur Yulia.

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja
Yulia dhe Nazar

Vajza ruse e ka ripostuar foton e Vlada Abramovich dhe ka shkruar: "Pamje e bukur nga dhoma e gjumit e burrit tim". Pas kësaj Vlada e ka mbyllur Instagramin, por e ka pranuar që ka fjetur me burrin e Yulias.

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja
Vlada

E pyetur nëse ndihet fajtore, Vlada është shprehur: "Ajo është gruaja e tij, jo e imja, ç'më duhet mua?". Ndërsa burri i Yulias, Nazar ka pranuar që e ka tradhtuar gruan duke u shprehur se ai i kishte thënë Vladas se ishte i martuar.

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja
Nazar

"Ne po planifikonim të bënim fëmijë. Jam shumë e lumtur që e mësova herët", u shpreh Yulia dhe shtoi se do të nisë proçedurat e divorcit./Xing.al

Burri e tradhtonte, gruaja e zbulon pas kësaj fotoje që dashnorja
Yulia