30 Gusht 2018, 20:36

The minister sees in intimate moments with his wife, the sights that are invading the network

Ministri kapet mat në momente intime me gruan, pamjet që po pushtojnë rrjetin

XING

Ministri kapet mat në momente intime me gruan, pamjet që po

Pamjet ku ai shfaqet në momente pasionante me bashkëshorten kanë pushtuar sot rrjetin. Ministri i Brenshëm i Italisë, Matteo Salvini duket se nuk i rezistonte dot ish-modeles e cila ishte veshur me një fustan blu me një të çarë që i tregonte këmbët e gjata.

Ministri kapet mat në momente intime me gruan, pamjet që po

Salvini dhe Elisa Isoardi janë fotografuar duke e përqafuar, puthur e përkëdhelur në publik.

Ministri kapet mat në momente intime me gruan, pamjet që po

Ministri kapet mat në momente intime me gruan, pamjet që po

Çifti ndodheshin në hapjen e festivalit të filmit që organizohet në Venecia. Megjithatë kjo nuk është hera e parë pasi Salvini shpeshherë preferon ta tregojë hapur në publik dashurinë që ka për bashkëshorten duke mos u stepur nga paparacët.