16 Qershor 2023, 10:33

The most beautiful girl in the world is in Mykonos

Vajza më e bukur në botë ndodhet në Mykonos

XING

Vajza më e bukur në botë ndodhet në Mykonos

Thylane Blondeau, e cila kishte fituar titullin “vajza më e bukur në botë” nga mediat, në moshën vetëm 10-vjeçare ndodhet në Mykonos. Bukuroshja 22-vjeçare sot vazhdon të merret me modeling dhe është shumë aktive në Instagram me 7 milionë ndjekës.

Vajza më e bukur në botë ndodhet në Mykonos

Së fundmi ajo ka postuar në llogarinë e saj personale në Instagram një fotografi të saj duke pozuar në një ballkon me pamje nga qielli i madh blu.

Siç tregon edhe në mbishkrimin e postimit të saj, Thylane Blondeau ndodhet në Greqi dhe më konkretisht në Mykonos.

Vajza më e bukur në botë ndodhet në Mykonos