9 Gusht 2018, 13:21

The NATO force officer in Fier dies in Fier, ending his life by drinking photos

Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

XING

Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, i jep fund jetës duke

Ditën e sotme një 29-vjeçarit, i cili është identifikuar me emrin E.Xhaja ka vrarë veten ditën e sotme pasi ka pirë fotoksinë.

Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, i jep fund jetës duke

Siç raportojnë mediat i riu është identifikuar si pjesëtar i forcave të NATO-s në detyrë i cili është oficer në Buvani të Vlorës. Sipas ‘Balkanweb.al ‘ai ka gëlltitur fotoksinë dhe kishte shfaqur shenjat të konvulsionit, ndërsa familjaret e kanë çuar mëngjesin e sotëm me urgjencë në spitalin e Fierit.

Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, i jep fund jetës duke

Edhe pse mjekët janë përpjekur ta sjellin në jetë ai ka ndërruar jetë. Ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.