22 Qershor 2023, 09:51

The network is going crazy: Neymar cheats on his pregnant girlfriend and publicly apologizes

Rrjeti po çmendet: Neymar tradhton të dashurën shtatzënë dhe i kërkon falje publikisht

XING

Rrjeti po çmendet: Neymar tradhton të dashurën

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Neymar ka tradhtuar të dashurën e tij shtatzënë, Bruna Biancardin. Këto lajme duket se janë konfirmuar nga vetë futbollisti me anë të postimit të tij të fundit, ku i kërkon falje Brunës për diçka të pajustifikueshme.

Rrjeti po çmendet: Neymar tradhton të dashurën

Ai ka publikuar një foto krah partneres duke thënë se ndonëse i ka kërkuar falje për gabimet e tij, dëshiron ta bëjë dhe publikisht sepse çështja private është bërë tashmë publike. Neymar ka shtuar se Bruna është gruaja e ëndrrave të tij dhe nuk dëshiron ta humbasë.

Rrjeti po çmendet: Neymar tradhton të dashurën

"Bru
Unë e bëj këtë për ju të dy dhe familjen tënde.
Arsyetoni të pajustifikueshmen. Nuk kishte nevojë. Por unë kam nevojë për ju në jetën tonë.
E pashë sa shumë ishe ekspozuar, sa shumë vuajte nga e gjithë kjo dhe sa dëshiron të jesh pranë meje. Dhe unë pranë jush.
Kam bërë një gabim.
E kisha gabim me ty.
Guxoj të them se gaboj çdo ditë, brenda dhe jashtë fushës. Por gabimet e mia në jetën time personale i zgjidh në shtëpi, në privatësinë time me familjen dhe miqtë e mi…
E gjithë kjo arriti tek një nga njerëzit më të veçantë në jetën time. Gruaja që ëndërroja të kisha në krah, nëna e fëmijës tim. Arriti familjen tënde që sot është familja ime. Ajo arriti intimitetin e saj në një moment kaq të veçantë që është mëmësia.
Bru, tashmë kam kërkuar falje për gabimet e mia, për ekspozimin e panevojshëm, por ndihem i detyruar ta ribëj publikisht këtë. Nëse një çështje private është bërë publike, falja duhet të bëhet publike.
Nuk mund ta imagjinoj veten pa ty.
Nuk e di nëse do të funksionojë, por SOT të jesh e bindur që unë dua ta provoj.

Qëllimi ynë do të mbizotërojë, dashuria jonë për fëmijën tonë do të fitojë, dashuria jonë për njëri-tjetrin do të na forcojë.

GJITHMONË NE

Të dua", ka shkruar futbollisti.

Bruna nga ana tjetër nuk ka bërë asnjë reagim në rrjete sociale, por ajo e ka falur. Dyshja janë shfaqur krah njëri-tjetrit vetëm së fundmi në dasmën e miqve të tyre.