23 Gusht 2018, 00:46

The new trend, surely this dress of Getoar will fix you all

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të gjithëve

XING

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të

Reperi Getoar Selimi është një prej personazheve më të komentuar të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurit në Instagram.

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të

Postimet e tij nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendjen e fansave dhe së fundmi ai i ka rënë në sy të gjithëve me veshjen në foton e fundit.

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të

Getoari shfaqet me një palë sandale lëkure mjaft të veçanta të markës Giuseppe Zanotti, të cilat kushtojnë plot 673$. Këtë model sandaleje deri tani ja kishim parë vetëm femrave, por mesa duket prodhohen edhe për meshkuj.

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të

Trend i ri, me siguri kjo veshje e Getoarit do t'ju fiksojë të