25 Qershor 2023, 16:33

The patient of the Psychiatric Hospital rapes two ward doctors and escapes by force

Pacienti i Spitalit Psikiatrik dhunon dy mjekë të pavionit dhe arratiset me forcë

XING

Pacienti i Spitalit Psikiatrik dhunon dy mjekë të pavionit dhe

Një pacient i shtruar në Spitalin Psikiatrik në QSUT ka dhunuar dy mjekë të këtij pavioni dhe më pas ka hapur derën me forcë dhe është larguar pa u pikasur nga roja i spitalit.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të paradites së kësaj të diele.

Rasti është denoncuar edhe në polici dhe efektivë të komisariatit Nr 4 janë vënë në ndjekje të pacientit.

Burimi: Abc News