14 Gusht 2018, 00:32

The photo that scandalized India: The actress of 'Bix with love' is lesbian?

Fotoja që skandalizoi Indinë: Aktorja e 'Bixhoz me dashurinë' është lesbike?

XING

Fotoja që skandalizoi Indinë: Aktorja e 'Bixhoz me

Seriali që po transmetohet aktualisht në TV Klan "Bixhoz me dashurinë" dhe që vazhdon transmetimin edhe në Indi është ndër serialet më të ndjekur dhe që trajton një histori ndryshe, të tre djemve Oberoi. Një nga aktoret më tërheqëse që luan në këtë serial është Zvetlana, asistentja e Tixh Oberoit e cila për të arritur qëllimet e saj do e fusë shtëpinë Oberoi në sherr. Aktorja në jetën reale quhet Reyna Malhotra dhe është ndër më të komentuarat, jo vetëm për fotot provokuese, por edhe për një rast të ndodhur dy vite më parë.

Fotoja që skandalizoi Indinë: Aktorja e 'Bixhoz me

Reyna kishte postuar në Instagram një foto ku shfaqej duke u puthur me aktoren Nia Sharma, foto që asokohe bëri xhiron e rrjetit dhe skandalizoi Indinë. Për shkak të ofendimeve të shumta dhe dyshimit se ajo është lesbike, 27-vjeçarja e fshiu foton./Xing.al

Fotoja që skandalizoi Indinë: Aktorja e 'Bixhoz me