19 Gusht 2018, 22:50

The renowned singer leaves, goes to the wedding with jumpsuits and costumes

Këngëtari i njohur lë nam, shkon në dasmë me shapka dhe kostum

XING

Këngëtari i njohur lë nam, shkon në dasmë me shapka dhe

Këngëtari i hitit "Ni**as in Paris", Kanye West ditën e djeshme ishte i ftuar në dasmën e reperit 2 Chainz i cili lidhi kurorë me Kesha Ward. Çifti kishte ftuar njerëz të njohur nga bota e showbizit teksa dasma luksoze u mbajt në vilën e Gianni Versaces. 

Këngëtari i njohur lë nam, shkon në dasmë me shapka dhe

Ai që tërhoqi vëmendjen ishte Kanye i cili ishte veshur me kostum dhe për çudi shapka me çorape. Këngëtari shoqërohej nga Kim Kardashian e cila u shfaq shumë seksi me fustan fosforeshent. 

Këngëtari i njohur lë nam, shkon në dasmë me shapka dhe

Mirëpo shapkat e Kanye-t janë kthyer në objekt diskutimi në Twitter pasi përpos faktit që është e çuditshme të shkosh në dasmë me shapka, ato ishin edhe të vogla për këmbën e këngëtarit.

Këngëtari i njohur lë nam, shkon në dasmë me shapka dhe